Contact

Stephan Habets

Directie
Stephan@habetsmakelaardij.nl
06- 29171704

Kees Habets 

Directie
Kees@habetsmakelaardij.nl
015 - 3105076

Angela Habets

Financieel medewerkster
Administratie@habetsmakelaardij.nl
015 - 3105076

Roel Nortier

Makelaar
Roel@habetsmakelaardij.nl
015 - 3105076

Twan Wubben

Makelaar
Twan@habetsmakelaardij.nl
015 - 3105076

Charlotte Elsackers

Makelaar
Charlotte@habetsmakelaardij.nl
015 - 3105076

Mark Meijer

Woning fotografie
Info@markmeijer.com

Nils van 't Hoenderdaal

Nils@hartvoorkeukens.nl
015 - 3105076

Contactgegevens

Telefoon 015 - 3105076
E-mail info@habetsmakelaardij.nl

Bezoekadres

Reflectiestraat 61
2631 RV  Nootdorp

Openingstijden

Ma t/m vrijdag 09:00 — 17:30
   
Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Hoe veel is ?